| Clo3e a întrebat:

Hei,mnoh,deci, mi-am luat tableta + wireless -N Easy-Setup Router. Nu prea am stiut cum se baga asa ca parintii mei au chemat pe un baiat.-. Asa,deci eu vreau sa bag si pe telefon. Da am intrat la setari,si ar fi trebuit sa scriu parola,mnoh rolling on the floor pai aci stiu ca parola e aia lunga.-. Era una, in fata sria Mac nu a mers desi presimteam ca nu e aia,am scris toate codurile cam de doua ori rolling on the floor o mai ramas unu, care scrie in fata lui Power presupun ca e parola, faza proasta e ca ceva de genul 3V si apoi un fel de desen cu o linie peste trei puncte... nu pot desena -.- apoi 0.64, greu de explicat rolling on the floor app literele si cifre is doar un exemplu.Deci poate exita cineva care ma poate ajuta -.- ala care ma ajuta si chiar va merge ii voi da un funda mare + multumirile mele + o sa pun intrebari aiurea si daca el va raspunde ii voi da funda numai lui ca sa stranga mai multewinking :]

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Vezi ca routerul ala a venit cu niste instructiuni... urmeaza-le!

| Clo3e explică (pentru K0sti):

Da, daca nu ar fi in alta limba oh go on -.-

| K0sti a răspuns (pentru Clo3e):

Ghinion! Invata! Vezi aici, sper ca pe asta o cunosti: http://www.epasystems.ro/cum-se-configureaza-un-router/

| Clo3e explică:

Sorry, pentru greseli -.-