| elena19_1687 a întrebat:

Hei, nu-mi merge sunetu nici pe youtube sau trilulilu, si nici prin winapp sau windows media player... ce se intampla, ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| DZzyma a răspuns:

Poate sa nu iti ajunga un codeck. daca ai windows atunci cauta pe google:ca-lite codeck pack free download.aici ai o colectie de codeckuri care sa decodeze sunetul, video si altele. iar daca asta e de la boxe atunci roaga pe cineva sa-l repare. vreun profesionist. sper ca te-am ajutat.ms.funda?

16 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

... poate sa fie de la speaker! du-te langa ceas unde ai chestia aia cu sonorul si vezi daca e dat pe mute!
daca e da-i click dreapta, colume mixer si vezi daca e pe mute acolo!
daca nu atunci ori e o problema de driver, ori mai verifica boxele odata! poate nu fac contactu bine ...si eu am avut problema asta!

| filiblox a răspuns:

Dap, reinstaleaza placa audio, sau adauga id-ul meu de messenger si iti rezolv problema prin TeamViewer ( host.click ) - id

| Inamicul a răspuns:

Da un restart la PC... daca nici atunci nu merge incearca sa instalezi Driverele de la placa audio, sau... verifica cablul de la boxe!

| Tiffany89 a răspuns:

Si mie mi sa mai intamplat asa... Da un restarthappy

| MCrowley a răspuns:

Poi trebuie instalata placa de sunettongue! il gasesti la CD-urile calculatorului!

| InsaneDoll a răspuns:

Poate ai uitat sa pornesti boxelelaughing[glumeam:*]
Nu stiu poate e dusa placa de sunethappy

Răspuns utilizator avertizat
| HyuLa a răspuns:

Pai du-te jos in partea dreapta si acolo iti apare Un microfon dai de 2 ori clik pe el si il ridici mai tare sau mai incet.

| RoooneyThePuf a răspuns:

Poate l-ai setat pe mut, jos...in bara cu instrumente, ar trebui sa-ti arate un difuzor sau ceva in genu`

| xSinner a răspuns:

Vezi daca ai driverul de sunet instalat, daca nu il ai il poti downloada de pe http://www.realtek.com/. Daca totusi il ai instalat verifica in Control Panel->Sunete, Vorbire si alte dispozitive audio->Reglare Volum Sistem si dai pe toate pe max

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici miie va rog explicati-mi mi s-a intamplat ca elena19

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da un sistem restore si o sa iti meargahappy

| Awndre a răspuns:

Tii s-au ars boxele sau le-ai scos din priza sau ai dat sonorul la minim.

| Impossibl3 a răspuns:

Probabil ti s-a ars placa audio? adica mai mult ca sigur.incearca sa reinstalezi placa audio, daca nu merge inseamna ca s-a arssad

| andra_2561 a răspuns:

Vezi daca ai boxele pornite si verifica daca sunt date la maxim... daca sunt pornite si tot nu merge inseamna ca sunt arse boxele

| alerxandra a răspuns:

Trebuie sa-ti instalezi programul cu sunetul care il gasesti pe CD-urile calculatorului. Funfa?