| eliza a întrebat:

Sall. am o problema cu sunetul adica cand vreau sa ascult o melodie cu vlc, winamp, bs player etc coloana sonora se aude la perfectiune iar ce cand artistul aproape deloc dar daca ascult cu windows media player se aude la perfectiune. la fel se intampla pe youtobe, trilulilu sau orice video cel il vad pe net. ma ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Ce anume te deranjeaza? Nu e clar ce si cum din intrebarea ta...
Setari pc, setari browser, setari si iar setari...

| gigelush a răspuns:

Poate e de la setarile sunetului din windows... poate ti-a umblat cineva acolothinking