| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a întrebat:

Hei. Nu pot posta nimic pe Facebook. Voi puteti sau e ceva de la mine thinking
Imi spune cineva de ce? straight face

4 răspunsuri:
| Adryan17 a răspuns:

Nici eu nu pot sa dau like-uri...de postat nu am incercat. O sa-si revina el. Just waitwinking

| h3r a răspuns:

Și-a revenit acum, este?

| TheSkrillex a răspuns:

Este gresit ca ai ales aceasta categorie doar pentru a avea un raspuns mai rapid.Nu este potrivit.Dar in fine, sa revenim la subiect.
Da, eu pot posta pe Facebook. Faptul ca tu nu poti poate sa tina de o blocare. Verifica daca poti da cereri de prietenie si atunci vei afla daca ai fost blocat/a.

| Chivu_Iulian_1948 a răspuns:

Nu pot posta nimic pe Facebook si nici nu pot citi notificarile. Cine ma poate ajuta?