| KatlynKim a întrebat:

Hei! Pentru cei care au camera foto Nikon Coolpix L810: Cand filmezi de unde pui pauza? Am apasat toate butoanele cred si nici unul nu a merssad
Dau funda+vot!

2 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Daca nu apare explicit simbolul de pauza:
http://www.artistsvalley.com/......0Pause.jpg
Cel mai probabil, nu este posibil.

In orice caz, nu te ajuta la mare lucru, daca doresti neaparat, poti lipi fisierele ulterior, printr-un soft specific, dar un video cu pauza in timpul filmarii, adica cu cadre frante, e foarte inestetic...

| Snapped a răspuns:

Nu exista pauza la aparate foto. Acelasi buton e Start si Stop.