| Happyintotdeauna37 a întrebat:

Hei prieteni! Stie cineva cum imi pot schimba poza asta de "profil" de pe TPU?
Fundaaa

Răspuns Câştigător
| TofanCristi a răspuns:

Noi îti vedem poza, dar numeled tau trebuie sa fie legat. Funda?

| Happyintotdeauna37 explică (pentru TofanCristi):

Multumesc ca mi-ai zis de nume. Nu stiam ca trebuie sa fie asa intreg! Multumesc mult de tot!
:*

7 răspunsuri:
| vampir004 a răspuns:

Intri la editare profil

| AlexStefan1 a răspuns:

Intri la editare profil dupa care ai pasii chiar acolo.
Trebue sa o schimbi cu o poza de pe calculator pe care o vrei.
big grin FUNDA?

| Happyintotdeauna37 explică (pentru AlexStefan1):

Pai da dar dupa ce o pun imi zice cu totul si cu totul altceva. La nume ca trebuie din 50 de caractere etc.

| AlexStefan1 a răspuns (pentru Happyintotdeauna37):

Da trebuie sa pui un nume care sa corespunda cu parola si adresa de email.

| Happyintotdeauna37 explică:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri. Am reusit sa imi schimb si numele si pozawinking

| XkingstoneX a răspuns:

Edit profil si la image acolo si o alegi pe care vrei tu.