| hädÿsë a întrebat:

Hei. Primul meu id, a fost acum 3-4 ani ..Inca de luni bune, cand incerc sa intru pe mess, nu imi merge. imi arata ca si cum ar arata cand gresesti parola cand stiu foarte bine ca nu e gresita. La cateva zile am facut un alt id, dupa cateva saptamani la fel si el. straight face Si la cateva saptamani altul, si la fel, deci cu 3 id-uri la cateva saptamani nu ma mai lasa sa intru thumbs down.
Care sa fie problema?.
Mai am un id, si mi-e teama ca si cu asta voi pati la fel. De la ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| NaneSchizophrenia a răspuns:

Nu-l fa, si nu mai intra mult timp pe el mai ales daca e nou, deoarece se sterge! Bafta!