| Criiiissaa16 a întrebat:

Heii scuzati categoria. Am si eu o intrebare. Exista programe de spart parole la messenger? As avea si eu nevoie. Pentru ca m facut un id de mess acum cateva luni si a mers perfect pana acum cateva zile cand m'a scos de pe el ...si cand am incercat sa intru din nou nu a mers ca zicea ca este parola gresitastraight face. Si mi-am facut alt id de mess si azi dimineataz cand am vrut sa intru zicea la felstraight face.Mi'ar fi de mare ajutor un raspuns sad :*

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Da, mesajele spam care iti vin sau unele anunturi publicitare virusate sunt masca pentru hackeri, de aia trebuie sa ai grija ca altfel pierzi contul si e naspa rau.

| Criiiissaa16 explică (pentru mgtow):

Mersii ...am realizat ca nu'mi mai pot lua id'ul inapoisad

1 răspuns: