| niron a întrebat:

Hei sall TPU big grin am nev de ajutorul vostru as dori sa imi opresc tastatura de la laptop da nu stiu cum! va rog frumos sa ma ajutati big grin

5 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Apasa tasta Fn+F7

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la device manager și dezinstalează driveru de la tastatură. Dar, odată ce-l dezinstalezi, nu știu sigur dacă îl mai poți instala cu un singur click

| Tigrrr a răspuns:

Îți trebuie un driver, caută pe net Lenovo Driver KeyBoard sau dacă te ajuta http://blog.lenovo.com/......b-keyboard

| niron explică:

Am laptop Lenovo v310 si pe F7 am tasta de avion sad