| raulxd07 a întrebat:

Hei salut! Am actualizat driverul placii video acum 2 zile dar merge mai greu si imi consuma mai mult din CPU si ma intrebam daca pot sa dezinstalez actualizarea si sa revin la cel vechi?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

N-ai spus ce vindows ai! Intra in Control Panel/System/Devices manager si mergi la placa video. Da-i Uninstall.
https://www.youtube.com/watch?v=_8EyLiTbRHo

| raulxd07 explică (pentru Salontanul):

Windows 7! Greseala mea.

| raulxd07 explică (pentru Salontanul):

Am rezolvat, multumesc!

| Salontanul a răspuns (pentru raulxd07):

Multumesc si eu!

4 răspunsuri:
| tpuuser999 a răspuns:

Da, pe Windows poti sa instalezi ce vrei, cand vrei - nu e ca la Android sau iOS. Faci rost de cel vechi (ai sanse sa-l gasesti pe FileHippo.com), il dezinstalezi pe cel vechi (cum a zis Salontanul) si cand porneste calculatorul dupa uninstall, il pui pe cel vechi.

Nu uita sa-i mai dai o sansa din cand in cand, daca apare un driver mai nou, poate or sa-l corecteze in viitor.