| cnaibig a întrebat:

Hei stie careva daca pe cosmote se poate activa internetul pe mobil :d? Ms dau funda love struck :*.

Răspuns Câştigător
| InSaNe_6155 a răspuns:

Desigur! optiunea se numeste web'n'walk dar trebuie sa ai telefonul compatibil cu el... casa afli ori intri pe cosmote.ro ori suni la servici cu clienti >1234< si intrebi daca este compatibil extraoptiunea pe o luna costa 2 euro si eu o am si ma descurc cu ea! mult noroc

1 răspuns:
| Căpşunnă a răspuns:

BUNAA! pe mobil nu se activeaza sad si eu sunt pe cosmote dar nu merge. Si cu si fara abonament nu merge. Dar sunt unele telefoane care au internet gratis asa sa conceput din cate stiu un Nokia