| gd001 a întrebat:

Hei. Stie cineva cum se numesc acele computere de navigare amplasate in mall? Exista niste computere pe care poti cauta informatii pe google despre ce vrei tu si sunt amplasate in mall. Nu stiu daca au o denumire dar ma intereseaza peodusul.

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Orice PC se poate configura astfel.
Daca i se monteaza un ecran cu atingere si butoanele si cutia au alta forma, atunci voila, e gata computerul special!
Eu am calculator montat intr-un sertar de birou, sa nu ocupe spatiu carcasa happy