| strike118 a întrebat:

Hei! Strang bani pentru un PC nou (de gaming, in pret de 2000 lei). Sper sa il pot achizitiona gata-facut de Black Friday dar nu am suficient timp sa strang toti banii. Vreau sa stiu daca un PC de 2000 lei poate scadea in 1200 lei. Mersi!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu cred in Romania, la noi azi scumpim maine ieftin cica

| Jipa95 a răspuns:

Nu gasesti asa ceva de BF. Aia fac reduceri numai la sistemele de peste 2500 lei si reducerea aia sa si-o bage undeva. Iar de 1200 lei nu gasesti decat sisteme brand preasablate bune de nimic mai ales in activitati de gaming.