| curiosul122 a întrebat:

Salut, am nevoie de un sistem desktop pc de pe eMAG cu placa video dedicata intre pret de 900-1200. Fara reducere foarte mare deoarece as vrea sa-l platesc in rate pentru ca nu am toti banii acum, sa ajunga pana in max 1400 si 1200 reducerea. Nu ma injurati ca sa strang mai multi bani ca nu stiu ce ramane bine si nu am foarte multi bani in mana sau disponibili sa pot cumpara calculatoare gen Diaxxa la 1300-1500 sau de gaming la mana a doua de 1200 lei.
Ceva care sa fie cat de cat bun pentru gaming, macar cs go sa mearga.

2 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Eu mi-as lua un calculator sa invat ceva. Gaming-ul nu te invata nimic. Intra pe cit.ro si vezi acolo. Sunt calculatoare refurbished.