| oanaelena95 a întrebat:

Hei. Termin clasa a 12 a si mi-ar placea sa fac un videoclip cu muzica si poze cu colegii mei. Cine imi poate recomanda un program usor de utilizat dar sigur?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Movie Maker este foate simplu, dar ca si calitate finala, nu stiu cat de bun este (am renuntat la el acum foarte mult timp).
Daca vrei ceva destul de usor, si cu care sa ai rezultate HD, incearca Camtasia Studio, il gasesti usor pe internet, este relativ usor de utilizat (inveti sa-l folosesti din maxim 2 tutoriale de pe youtube), si ca render, este foarte bun.