| zuzyalecsutza a întrebat:

Hei TPU... am intrat pe facebook. am lasat facebook-ul deschis si am intrat pe youtube. Dupa ce m-am plictisit am revenit ppe facebook, dar s-a intamplat ceva..ciudat sad. facebook-ul se marea si micsora din cursor...l-am micsorat din greseala si dupa l-am marit prea mult..problema e ca s-a blocat asa sad ma puteti ajuta ..VA ROG

FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| Mikesamp a răspuns:

Incearca sa ti ctrl si alt apasat in acelasi timp si sa dai din rotita la mouse.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tine apasat Ctrl apoi pe -.Sau pe +.In functie de cum vrei sa fie.

| Public22 a răspuns:

Intra de pe alt browser.

| Rührselig a răspuns:

Nu merge ţinut apăsat ctrl + mişcat cu scroll?

| AlexChrisNow a răspuns:

Încearcă să cauți la browser butonul de "Zoom" și de acolo setezi mărimea, ori dă restart PC-ului.

| Mocsany_Cristian_1989 a răspuns:

Ti apasat pe ctrl si apoi apesi pe minus(in dreapta pe tastatura gaseti -), sau ti apasat ctrl si dai din scroll in jos