| LotteCharlotte a întrebat:

Hei. facebook-ul meu parca s-a dat pe zoom , s-a marit totul si nu stiu ce sa-i fac sa-si revina la normal. am dat pe biluta de la mouse in jos/sus si se marea/micsora pana a ramas asa mare, si este de 2 zile asa .laughing ce sa-i fac?

Răspuns Câştigător
| Smiiiile a răspuns:

Tine apasat pe CTRL si dai de rotita in spate si o sa se micsoreze.

3 răspunsuri:
| DryLeaf a răspuns:

Ai apasat si CTRL cand ai dat in sus/jos pe rotita mouse-ului?

| LotteCharlotte explică:

A mers, multumesc mult, nu stiu cui sa dau funda asa ca fac ala-bala portocala. mersiii :*

| Smiiiile a răspuns (pentru LotteCharlotte):

Multumesc muuuuult! Sunt noua si nu prea am funditepuppy dog eyes ma bucur ca te-am ajutat!