| TeDrqq a întrebat:

Am luat de curand o tableta Allview Q7 Life are android 4.2 JB am vazut pe site-ul oficial ca exista update la 4.4 KitKat, INTREBAREA este: Merita sa fac update-ul? se va misca mai bine tableta? VA ROG SA IMI RASPUNDETI DACA ATI FACUT SI VOI ACEST UPDATE!

Si inca o problema, tableta are 8GB memorie interne, cand o conectez la pc imi apare ca are doar 4... De ce?

FUNDA CINE IMI RASPUNDE LA AMBELE INTREBARI! happy

2 răspunsuri:
| Nicu47 a răspuns:

Salut,nu se merita sa faci up-date la android, lasa-l asa cum a venit din fabrica.
Sistemul de operare ocupa 2-4 gb din memoria interna

| Atat_Melek_Shi_1965 a răspuns:

Mai bine nu face update-ul pentru ca va merge la fel iti zic de pe experienta mea