| k1NNNdeR a întrebat:

Hei TPU, am nevoie de ajutorul vostru. Am de curand un PS3 modat si vreau sa filmez si eu un joc, cum pot filma ecranul PS3 ( FARA CAMERA DE FILMAT laughing ), cu ce dispozitiv / program.

Cu ce program pot filma Happy Wheels? big grin
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| PiNNoTheGamer a răspuns:

Nu ai neovie de un program de randat si de o placa de captura. Externa:
HD-PVR, Elgato Game Capture HD Sau Interna(In PC):Avermedia Live Gamer HD.Iar pentru Happy Wheels poti folosi Bandicam.

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu ai cum cu ceva soft. Singura posibiltate este : cumper un splitter hdmi si la pc-ul tau cumperi o placa de captura.
Si folosind placa de captura inregistrezi.
Altfel nu ai cum.

| bybyu a răspuns:

Nu stiu

| ale7 a răspuns:

Buna happy E de vina conexiunea la internet, nu ai nici un virus si mie mi se mai intampla (de obicei cand esti pe stick). Despre Happy Whels habar n-am ce ii aia big grin Sper ca te-am ajutat happy