| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU, am o intrebare pentru voi, stiti cumva de ce mac (calculator Apple) -ul meu nu suporta arhitectura adica atunci cand downloadez ceza sa zicem un joc, nu il pot aprinde pentru ca imi zice ca acelei aplicatii nu ii suporta ahitectura. Si nu doar la un joc, la orice instalez in afara de imagini face asa si nu stiu ce sa fac. dar calculatorul nu e de aici e din Italia si nu mearga in romana. cine imi poate spune ce sa ii fac ca sa mearga instalarile dau funda.

1 răspuns:
| muscleman a răspuns:

Daca programul ce il instalezi e compatibil cu macul atunci ar trebui sa mearga