| DeNuxee a întrebat:

Hei, TPU! Am o mica-mare problema, legata de contul meu stardoll. Am un cont cu facebook de level foarte mare la care nu am parolă si de curand mi-am facut unul nou pe site-ul lor si, din greseala, s-a conectat la contul meu de facebook, iar acum nu-l mai pot accesa pe celalalt. Ajutor! straight face
Ofer fundita.

1 răspuns:
| Love19 a răspuns:

Deconecteaz-te de pe contul de pe site, de la setari : ultima jos. Si n-o sa-ti mai apara pe Facebook decat cel vechi. Funda? happy