| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu boxele adica nu stiu ce e cu ele ca le-am bagat bine in spate la unitate si ele se aprind si cand imi suna telefonul se aude asa la boxa da nu merge sunetul o fi de la setari de la pc? Sau de la unitate?

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

In ce mufa ti-ai introdus boxele?

| Florinapopica a răspuns (pentru K0sti):

Pai...boxele au 2 mufe nu sunt cu stecher de ala si una e cu mufa rotunda neagra si una cu mufa lata....si le-am bagat unde trebuie zic eu

| K0sti a răspuns (pentru Florinapopica):

Olele! Stai asa! Daca e greu sa explici in romana, fa un desen si pune-l aici. Ce stecher? Eu te-am intrebat de stecher, te-am intrebat unde le-ai bagat in calculator. Daca nu puteti sa explicati ce ati facut nu mai puneti intrebari, pentru ca nici noi nu putem da raspunsuri pe ghicite.

| calmopenmind18 a răspuns:

Probabil se refera la sunetul pe care il face orice difuzor care este alimentat cad suna telefonul. reprodus in interjectii: bip bvip bip... bip. Mai simplu e sa pui un telefon langa boxe fara sa pui nicio piesa si sa suni si va scoate acel sunet.