| HeiTu a întrebat:

Hei TPU am o problemă cu facebook-ul... nu îmi apar notificarile, mai bine spus nu imi apare bara albastră de sus cu toate chestiile şi nici mesajele nici paginile... Ce să fac? thinking nici pe telefon nu merge-

6 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna!
Nu te ingrijora in ultimele 2 saptamani a fost aceasta problema la toata lumea. Este de la administratorii site-ului. Isi va reveni in curand happy.

| barbascu a răspuns:

Te pot ajuta eu id meu ellatuyyo69

| HeiTu explică (pentru barbascu):

Spune aici te rog

| Stanescu_George_1995 a răspuns (pentru HeiTu):

Aceeasi problema am si eu in plus imi spune ca nu am prieteni si nici fotografii...asa e si la tine?

| alexandru998 a răspuns:

Nu-i problwema in ultimele zile au fost probleme cu fb o sa iti revina! Funda?

| Stanescu_George_1995 a răspuns:

Aceeasi problema am si eu in plus imi spune ca n-am prieteni si nici imagini in care am fost etichetat... Hangiu_gabriela_iulia_1994 asa e si la tine?