| dDeiia a întrebat:

Am o problema cu facebooku. Mi-am uitat parola si am resetat-o si mi-a aparut o eroare legat de link, am incercat de mai multe ori si tot la fel si acum imi spune ca sunt blocata si nu pot sa imi mai resetez parola. Ce ar trebui sa fac? Exista alta metoda prin care sa imi resetez parola sau va trebui sa astept pana sunt deblocata, asta cat timp ar insemna?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu s-a blocat..Iti recomand sa incerci mai tarziu, 1 zi, 2..Era bine daca aveai numar de telefon la logare si te logai cu el.

| Raskolnikow a răspuns:

Nu are cum sa fie pierduta adresa daca ai un cont de e-mail sau un nr de tel conectat la ea sigur va functiona daca incerci sa o recuperezi din nou la multi ani in 2015