| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU.Am o problema cu un mose fix instalat de un pgl-gui ( am zis sa vad cum e cu el chiar daca stiam ca o sa-l sterg greu). Acest mouse fix este foarte prost, eu jucam cu sensibilitatea 2.5 si nu umblasem la nici-o setare a mousului in control panel. Acum am mousu-l la 4.0 si la maxim in control panel la sensibilitate si tot nu merge bine. Se misca foarte greu.

1 răspuns:
| Purușniuc_Sebastian_1995 a răspuns:

Mouse fix thinking cumpara-ti unul mobil(normal) atunci laughing