| IlincaAndreea a întrebat:

Am o rugăminte. Mi-am făcut cont de ask.fm cu ajutorul contului de facebook (autentificare cu facebook), iar acum doresc să nu mă mai autentific cu ajutorul contului de facebook, dar să îmi păstrez contul de ask.fm. Ce trebuie să fac?
P.S. in caz ca (,) credeți ca mi-am pierdut contul de facebook, ei bine nu l-am pierdut și il pot accesa în caz ca este nevoie.

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Din cate stiu eu nu poti sa le diferentiezi pe cele doua, raman oarecum legate. Singura optiune ar fi sa-ti faci un cont separat strict pe Ask.fm.