| mariusjke a întrebat:

Hei TPU,am probleme cu browserul, daca se poate spune asa...Pe fiecare pagina pe care o deschid apar 5-6 reclame pe care trebuie sa le inchid si devin din ce in ce mai secante, insa nu stiu cum sa le sterg de tot.Help big grin

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Degeaba instaleaza el AdBlock daca acele reclame survin in urma instalarii unor programe. Pe langa programul dorit mai baga si altele aditonale nefolositoare. Astea si cu anumite toolbaruri.

Trebuie sa mearga, inainte sa instaleze adblock, in Control Panel si sa dezinstaleze toate programele care i se par fantoma + cele useless si, de-asemenea, si toolbarurile. De la orice browser.

5 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Instaleaza extesia ablock si scapi de reclame de tot! happy
Pentru Google Chrome : https://chrome.google.com/......kkbiglidom
Pentru Firefox : https://addons.mozilla.org/ro/firefox/addon/adblock-plus/

| 1cristian1990 a răspuns (pentru Jipa95):

Si pentru mozila nu e nimic?

| K0sti a răspuns (pentru 1cristian1990):

Este, trebuie numai sa cauti!

| miTzuliK93 a răspuns (pentru Jipa95):

Degeaba instaleaza el AdBlock daca acele reclame survin in urma instalarii unor programe. Pe langa programul dorit mai baga si altele aditonale nefolositoare. Astea si cu anumite toolbaruri.

Trebuie sa mearga, inainte sa instaleze adblock, in Control Panel si sa dezinstaleze toate programele care i se par fantoma + cele useless si, de-asemenea, si toolbarurile. De la orice browser.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Too much porn!

| Cadar_Ioan_1998 a răspuns:

Exact aceiasi problema o am si eu si asa imi apar la orice browser instalat chiar si la chrome cu adblock