| 0anaLovesHIPHOP a întrebat:

Hei TPU, am si eu o intrebare. Azi de dim am dat upgrade la profilul de facebook, si nu imi place, as putea sa revin la cel vechi? cum? funda celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| StefanS a răspuns:

Din pacate nu se poate reveni la cel vechi. Odata ce ai facut upgrade, upgrade-ul ii facut.
Uite si aici se discuta despre asta si nu este nici o solutie pentru ca facebook nu permite instalarea a diferite teme. Oricum din 01. 01. 2011 cica o sa bage tema noua la toti userii. Link: http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20101206050115AA3zhEJ