| denisab2 a întrebat:

Am o intrebare desprea facebook, daca am activat din greseala ceva si acum profilul meu este in modelul acesta nou(care nu imi place deloc) pot face ceva sa il modific(adica sa trec din nou pe cel vechi)... FUNDA

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Nu,din păcate nu mai poți.Și pe mine mă enervează noul aspect, dar asta e, ne obișnuim.
Baftă.

| iulia013 a răspuns:

Din cate stii nu mai poti sa schimbi, poate doar daca iti faci un cont nou

| Anon352 a răspuns (pentru iulia013):

Daca iti faci cont nou, iti pune direct timeline-ul. Adica facebookul nou.happy

| Ferra a răspuns:

Nu vi se pare ca acum cu timeline-ul, fa cebook seamana cu hi5?