| nr1official a întrebat:

am si eu o problema vreau si eu un program de ediat pozee. Cam in stilul "PHOTOINSTRUMENT" ca la acela nu merge sa le salvez in pc ca nu sunt inregistrat.....nu conteaza daca trebuie descarcate sau sunt online,

Dau FUNDA + VOT promit

8 răspunsuri:
| AnaAmalia31 a răspuns:

Ceu! :)
Poi sunt niste programe de editat poze :
1. www.picmonkey.com
2. www.piZap.com
3. www.blinge.com
4. www.befunky.com
Nu trebuie sa ai cont ca sa editezi poze, apoi sa le salvezi!;)

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! si ce cauta intrebarea ta la Hobbies & Pets? cauta pe google si nu se poate sa nu gasesti ceva.
O ZI FRUMOASA SA AIhappy

| ali_2293 a răspuns:

Photoscape sau photoshoop

| Raiku a răspuns:

Buna nr1official, daca cauti programe de editat poze iti recomand PhotoShop, Gimp, PhotoScape sunt foarte bune.
Ultimele 2 sunt Gratis.Iti las un LINK de Download la ultimele 2

GIMP

http://www.gimp.org/

PhotoScape

http://www.photoscape.org/ps/main/index.php

Toate cele bune

| xmakexmexhappyx a răspuns:

Pai eu folosesc PHOTOSCAPE si este foarte bun. FUNDA?

| UnNecunoscut a răspuns:

PizZap e cel mai bunwinking