| alii98 a întrebat:

Hei TPU, am un laptop si am decat 1 audio jack,si am casti cu microfon,si as vrea sa le conectez pe amandoua,doar ca nu am cum, m-am uitat pe internet si am gasit asta
https://www.ebay.com.au/......1972505122

cum se numeste in Romania? sau gasesc la eMAG sau altex?

1 răspuns:
| Qvercity a răspuns:

Trebue sa cumperi de pe net un multi adaptor pentru pc, eu am unul dar nu stiu unde e, nu l-am folosit nici odata pe motiv ca la pc nu am nevoie de microfon caci eu am wo mic si imi folosesc telefonul ca microfon prin wi-fi, merge si daca pc-ul tau e pe cablu de net