| rotarugeorgealexandru14102015 a întrebat:

Am un monitor Acer V196HQL cu rezolutie de 1366x768 si pe net scrie ca am un refresh rate de 60 hertz ( am windows 7 home premium) si cand dau click dreapta pe desktop apoi screen resolution apoi advanced settings si acolo dau pe monitor si imi arata ca pot seta refresh rate-ul pana la 170 hertz. Intrebarea mea este daca pot seta acel refresh rate sau ni imi va merge monitorul la 170 hertz?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

S-ar putea sa ai probleme si sa strici monitorul. Ia-o in trepte si nu-ti recomand sa treci de 100 Hz. Daca ai probleme la o treapta, intra in Safe Mode si da inapoi rata de refresh.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Mai mult decat evident ca nu poti...