| alii98 a întrebat:

Hei TPU, am windows 7 Ultimate pe un laptop cu rezolutia 1366 x 768 si vreau sa imi pun un wallpaper pentru gaming si am cautat cu rezolutia pe care o am,nu vreau sa il tin chiar permanent,dar nu se vede HD, orice rezolutie ar fi poza tot nu se vede HD, care este problema?
Raspunsul care ma ajuta primeste funda!

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Daca se vede ca in ceata, probabil la origine a fost o poza cu rezolutie mai mica redimensionata. Daca ai o poza clara si cu rezolutia 1366x768 ar trebui sa se vada bine. Poti folosi irfanview
http://www.irfanview.com/
sa redimensionezi o poza cu rezolutie mai mare la rezolutia monitorului si sa o salvezi in format PNG si ar trebui sa se vada bine.

1 răspuns:
| Juni_Smecherutzu_1977 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema dar am gasit una... din 50