| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un telefon nou.Inca nu situ ce sa aleg intre BlackBerry C. 8520 si Samsung Galaxy Mini.La Blackberry C. ma atrage in special culoarea, dar la celalalt touchscreen-ul [m-am obisnuit cu el.].

Pareri?happyDau fundita...Multumesc!

Răspuns Câştigător
| sticksulet a răspuns:

Pai Eu zic Blackberry. Si eu am avut pana acum 3 saptamani touchscreen (Samsung delphi), si mi-am luat un Huawei g6600 (cu qwerty ca la Blackberry) si e super doar cu qwerty! (parerea meahappy )
+ ca telefonul Blackberry e Smartphone si nici nu poate fii ascultathappy
Funda?batting eyelashes

4 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Incearca ceva nou cum ar fi Blackberry tongue!

| HappyPebbles a răspuns:

Daca te uiti pe fisa de caracterizare a telefonului, Samsung Galaxy Mini are mult mai multe chestii decat Blackberry...Nu am stitu ca pot da doar unui funditasadpromit sa ma revansez.imi pare rau pentru restul, chiar nu ma stiutsad

| ToxxicSmile a răspuns:

Prietena mea are Samsung galaxy mini si e foarte cool are foarte multe aplicatii iar black barry`ul e si asta o optiune... eu as merge pe galaxy minihappy

| Twilight_4065 a răspuns:

Eu zic sa-ti iei BlackBerry curve.Este foarte bun! Am si eu!