| Tonyyy a întrebat:

Hei TPU! As dori sa-mi cumpar telefonul Nokia Lumia 720 si vreau sa aud cateva pareri. Daca merita sa mi-l cumpar si daca este un telefon bun.
Multumesc!

6 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Daca as cumapra un telefon in ziua de azi as alege android, la ora actuala peste ios si windows phone.
dar raspunde-mi la cateva intrebari:
1 cand vrei sa faci achizitia?
2 care e bugetul tau maxim?
3 la ce vei folosi acel telefon?
4 conteaza sa fie subtire sau nu?
succes!
Contact:
Skype/Mess: sas.samp
Email: sasn3t@gmail.com

| MircescuCristian1994 a răspuns:

Mie imi place merge bine si ai o multime de aplicatii pe el.Are si un pret convenabil

| stefania98see a răspuns:

Alege unul cu Android. L-am avut şi eu şi sistemul e cam aiurea. Încearcă un Galaxy.

| narcismolan a răspuns:

Nu este asa bun merge greu, parerea mea

| dany8753 a răspuns:

Este bun dar tras sfatui sa optezi pentru un telefon cu Android (are mult mai multe aplicații si jocuri si dupa părerea mea e si mai bun sa Windows Phone) oricum u alegi.

| Manea_Catalin_1983 a răspuns:

Am si eu Nokia lumia 720 se misca foarte bine. Ma enerveaza faptul ca nu merg unele jocuri dar telefonul e ok, dar daca tu vrei sa ai jocuri ia-ti galaxi, dar pentru performanta e mai bun lumia