| IRi47 a întrebat:

As vrea sa imi spuneti si mie un program de spionat pentru windows 7 ultimate cu camera web.In ultima vreme mi s-au sters niste aplicatii si cred ca a intrat cineva si le-a sters. Daca puteti sa imi dati si un site.Dau FuNDA!

Răspuns Câştigător
| TheGazeTTeRuKi a răspuns:

Http://www.nirsoft.net/utils/windows_log_on_times_view.html, pune si tu o parola pe calculator ia si tu un antivirus ia antivirusul kasparky sau eset si gata

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate le-ai sters tot tu.Din greseala.Si nu iti mai amintesti.Nu are cum sa iti stearga altcineva din pc.Doar daca ai o sora sau un frate care a intrat pe pc.

| IRi47 explică (pentru darrio2007):

Să sti că am.

| darrio2007 a răspuns (pentru IRi47):

Vezi.Cand sunt mai multi pe acelasi pc este o problema.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu zic sa lasi paranoia ca nu iti sparge nimeni calculatorul