| AlissonPadalecki a întrebat:

As vrea si eu o lista de programe online pentru colaje cu poze... nu vreau doar acelea in care inlocuiai cu o poza pe o strada...as vrea sa pot face colaje de toate felurile ca pe Photovisi!
FUNDA pentru cele mai bune!

3 răspunsuri:
| einenebun23 a răspuns:

Era mai demult un program Picasa era specializat in asa ceva.

| AlissonPadalecki explică (pentru Rührselig):

Fara suparare insa acestea pe care mi le-ai dat tu, pot fi 100% sigura ca le-ai luat copy-paste de la o intrebare asemanatoare ca a mea happy Stiu asta pentru ca inainte sa intreb aici am cautat si ce am gasit nu mi-a placut....pacat...daca voiai a ajuti macar spuneai 2-3 dar bune pe care l-ai folosit!