| maryan1997 a întrebat:

Hei TPU...
cam cate grade trebuie sa aiba o placa video "Nividia GForce 8400gs. 512MB, ddr2"
http://www.itgalaxy.ro/......18557.html
dau funda!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Am aceeasi placa video in pc ca si tine, si iti zic ca m-am jucat aproape 7 ore in continuu call of duty world at war, si statea la aprox. 80-90 grade. Oricum daca o placa video trece peste limita de temperatura windowsul se va reseta. Temperatura pe placa aceasta trebuie sa fie in jur de 40-50 grade in idle

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Daca te joci destul de mult, deoarece e cu racire pasiva(chiar si 100 grade).