| KhadaJhin a întrebat:

Cand intru pe incognito sau accesez un link dintr-o sursa externa, imi apare totul in bască (cel putin asa cred). Am cautat si nu reusesc sa pun in romana sau engleza. Ma poate ajuta cineva? Funda happy

4 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Depinde si de limba celui care a trimis link.ul ( pe unele site.uri, unde limbile sunt separate in diferite pagini )

| KhadaJhin explică (pentru PainTech):

Da dar si atunci cand intru pe siteuri in engleza (de exemplu Twitter) imi da tot in alta limba...

| PainTech a răspuns (pentru KhadaJhin):

Incearca sa intri in mod normal, fara icognito ( macar de test ). Poti sterge dupa istoricul daca este o problema.

*Icognito nu blocheaza politia sau ISP sa preia date, ci doar ascunde paginile din istoric.

| KhadaJhin explică (pentru PainTech):

Cand intru normal e totul bine, dar daca intru de pe un link extern imi da in bască, pe incognito daca intru imi da mereu un bască...