| dramecoreene a întrebat:

Care e treaba cu acele "coduri" gen @+[122970187813224:0] dupa facebook? Vreau si eu sa fac un cod pentru o pagina dar nu stiu cum. Dau funda primului raspuns corect.

Răspuns Câştigător
| Yandel a răspuns:

Poti face altfel. Scrie @ urmat de numele paginii, apoi iti vor aparea sugestii, de unde tu alegi pagina care vrei sa o postezi. De exemplu @Facebook.
Daca nu-ti iese, iti va trebui id-ul paginii pentru a posta codul tau. Langa caseta pentru like ai o rotita, dai pe ea, te duci in dreptul lui Distribuie, click dreapta, copiaza adresa legaturii, ii dai paste undeva unde sa poti vedea linkul. Acolo la sfarsit vei avea ceva de genul p[]=. Ei, ce urmeaza dupa p[]= este id-ul paginii. Cand il postezi scrii @[idpagina:0] unde idpagina il inlocuiesti cu id-ul paginii pe care vrei sa o postezi. Succes

1 răspuns:
| djdani1 a răspuns:

Aceste coduri sunt de porturi ID! Nu are nici-o treaba cu fb...