| Laurentiujr a întrebat:

Hei TPU, ce aplicație de video îmi recomandați foarte bună (poate să fie și cu bani) pentru Android ca să fac Live Stream pe Facebook de pe un canal de seriale indiene?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ai face un asemenea gest, intr-adevar te-at putea costa! Chiar foarte mult!
O asemenea re-transmisie - fara acordul scris a distribuitorului filmului - se considera furt intelectual si te poate costa o avere in caz de proces.

| indianulcom a răspuns:

Superb saitul https://www.indianul.com/

Toate serialele si filmele indiene merg fara probleme si rapid.