| patrysyapatrisia02 a întrebat:

Ce aplicatii mai stiti pentru. telefoane toutchscreen gen Facebook, Ask.fm, Retrica, Instagram, Yahoo Mesenger? Ofer Fundita!

6 răspunsuri:
| eviltwinnn a răspuns:

VLC, Tumblr dar normal instalezi doar ce ai nevoie, vrei sa faci colectie de aplicatii pe telefon?

| patrysyapatrisia02 explică (pentru eviltwinnn):

Da intr-un fel vreau sa fac colectie de aplicatii Crepusskol. laughing

| eviltwinnn a răspuns (pentru patrysyapatrisia02):

Duolingo
AccuWeather
Shazam
CamScanner
Dropbox
Poweramp Music Player
Booking
Feedly
Evernote
Timely Alarm Clock
Business Calendar

Daca iti va verifica cineva telefonul mai mult sigur va fi impresionat de colectia ta uimitoare de aplicatii. Mai vrei?

| patrysyapatrisia02 explică (pentru eviltwinnn):

Poti a imi sugerezi cat mai multe aplicatii! Nu ma deranjeaza! happy

| MinaLovee a răspuns:

Eu am Magistro, e tare interesant. incearca. Funda?

| anonimuscc a răspuns:

Watssapp este foarte popular dar si chaton, team viewer, myspace