| Cosmina6622 a întrebat:

Ce laptop recomandați până în 2000 lei pe care sa te poți și juca?

Răspuns Câştigător
| marcoboy a răspuns:

Laptop HP Notebook 15-db0039nv 4PT12EA

15.6" FHD
AMD A6-9225 2.60GHz
256GB SSD
4GB RAM
AMD Radeon R4 Graphics

cam slab dar pentru Call of Duty League of Legends e destul de ok. Pentru ceva mai bun bugetul nu îți permite

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Unul cu procesor i5, ca mai mare nu ai cum.

| Cosmina6622 explică:

So Nice, thank you

| Cosmina6622 explică:

Aparent e ușor să faci mișto de alții, dar cam greu sa prinzi o ironie care nu a fost deloc subtilă, zic eu.
"SucCEs la GIuCat GioCuRi" laughing

| Cosmina6622 explică:

Ești drăguț/ă mai ales pentru că nu ai înțeles nimic din ce am spus in legătură cu ironia "subtilă" laughing)
Și în al doilea rând, până acum nu m-am "giucat giocuri" suficient de mult cat să știu dacă îmi și place ca sa pot investi o sumă imensă într-un laptop pe care ulterior nu-l voi folosi. Nu se numește saracie, se numește inteligenta, dar din nefericire tu probabil încă nu ai ajuns sa te bucuri de așa ceva.
Nu știu foarte multe despre laptopuri, dar sunt suficient de sigură că găsești laptopuri până în 2000 lei care sa suporte, sa zicem, don't starve together, așa că eu cred că în "sărăcia" mea mă voi descurca, mulțumesc că îți faci griji pentru mine.
Probabil e destul de nașpa sa fii nesimțit/ă cu toată lumea și să nu ai prieteni. Bafta cu atitudinea! ♥️