| TheGrayWolf21 a întrebat:

Hei TPU ce mi-ati recomanda XBox 360 sau Wii? am bani 15 milioane.recomandati din experienta.
SI spuneti-mi daca la XBox 360 are comanda vocala si in roman

5 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Wii si nu cred ca Xbox 360 are comenzi vocale in romana.

| KatAcestUtilizatorNuMaiEPeTPUxD a răspuns:

Eu am Wii şi sunt mulţumită. E foarte faină happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Wii si imi place foarte mult.Am inteles ca e mai rapid si mai bun decat XBox 360.

| TheGrayWolf21 explică:

Mie mi-ar placea XBox 360 pentru ca nu ai nevoie de atateea accesori dar vreau sa stiu care e mai bun.

| AlexanderOne a răspuns:

Poti sa iti iei Xbox360 cu Kinect care e pana in 15 milioane si cel putin mie mi se pare mult mai super Kinect-ul.