| dodo1530 a întrebat:

Hei, TPU! Ce programe cunoasteti pentru a crea propriile planuri si design-uri interioare?

Răspuns Câştigător
| antonG a răspuns:

Cel mai la indemana de invatat ar fi SketchUp. Exista in varianta Free sau Educational, nu e pretentios la resurse, e simplu de invatat (exista multe tutoriale usor de inteles), lucrezi foarte rapid si poti obtine rezultate foarte bune. Exista gratuit pe net o biblioteca cu tot felul de obiecte 3D, piese de mobilier etc.

1 răspuns:
| Anonimuserr a răspuns:

Maya 3d
3D Max
Corel Draw
Adobe Ilustrator