Întrebare recomandată | ColcearCata a întrebat:

Cunoasteti o firma in Timisoara care face finisaje interioare?

Răspuns Câştigător
| Mihai03 a răspuns:

Salut!
a.Pentru peretii interiori

In prima faza se curata peretii apoi amorsarea peretior se continua cu un strat de glet de umplere urmat de stratul doi de final, slefuitul gletului pana la faza de finit dupa care se da cu amorsa din nou ca la fianl sa se dea cu lavabil in doua straturi.

b.Modificari interioare

De asemenea se poate placa peretii interiori cu polistiren de diferite grosimii, placarii tavan cu rigips sau polistiren, se pot crea pereti de compartimentare, mascare grinzi de beton, scafe etc. La partea de pardoseli se aplica parchet laminat in toate zonele dorite de client.
Mai multe pe http://constructii-premium.ro

| ColcearCata explică (pentru Mihai03):

Mersi mult, apreciez rapiditatea cu care ai raspuns!

1 răspuns: