| Grigor_Marian_1988 a întrebat:

Hei TPU ce sa fac daca caand aprind calculatorul se blochează cand il aprind si am windows 10

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Daca ai fost nerabdator sa ai windows 10 stai cu el blocat. cand vor scoate windows 11 sa iti amintesti de 10

| SuciuFlo a răspuns:

Sa iti bagi windows 7, deoarece nu ai calculator de la NASA ca sa iti mearga 10-le. Pe bune, ai nevoie de specificatii de top pentru windows 10, nici macar 8-ul nu ruleaza lejer fara 8 gb ram

| gregoire a răspuns:

Windows 10 e facut sa ruleze pe sisteme chiar mai slabe decat windows 7. Tie nu iti merge probabil deoarece nu este inca optimizat sau nu este compatibil cu vreo componenta hardware.