| CharlieXCX a întrebat:

Hei TPU cina a avut telefon Samsung galaxy grand prime? Cum e merita sa l cumperi.

Funda

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu merită. Mai degrabă ia-ți un LG G2 Mini.

| CPAElites a răspuns:

Tu ce parere ai despre unul din cele mai ieftine telefoane?

O PETARDA DE TELEFON
-Display TFT!
-Plastic de proasta calitate.

O Chinezarie de ~400 lei sterge pe jos cu el!

| Sarada a răspuns:

Da este foarte bun acest telefon dar poate pentru tine vamerge si altul depinde deamu ce fel il vei folosi si cu ce te vei ocupa cu el da inteleg samsungul este un telefon foarte bun dar nu mai decit sa-l cumperi pe acest poti sati eai oarecare telefon care consideri ca-ti va fi de folos sper ca te-am ajutat

| adeedyaa a răspuns:

Da, merita
te pup

| NuAmGasitAltNumeMaiBun a răspuns:

Consider ca este un telefon decent, insa este mult mai bine sa te duci pana la 850 lei si sa iei un Asus zenfone 2:
https://www.quickmobile.ro/......ram-108350

| CharlieXCX explică:

De fapt eu am vazut ca e 900 lei si are 8 m.p.