| Mario1999 a întrebat:

happy Cine ma poate ajuta si pe mine!? Cand deschideam Google Chrome aveam niste 'butoane', prin care puteam intra direct pe Google, YouTube, Gmail etc. Dintre acestea, am sters-o din greseala pe cea de Google. Cum o pot recupera? big grin

Răspuns Câştigător
| Kampion a răspuns:

Pai te duci la magazinul google chrome, si scrii google, si dai la aplicatii, dai mai jos si vei vedea google search. Si apesi pe ea, o descarci, si dupa aia du-te la fila noua si va aparea. Fundita happy

1 răspuns:
| al3xander a răspuns:

Te referi la "Bookmarks"? apasa Ctrl + Shift + B