| BarbuMaria23 a întrebat:

Din greșeală am șters tot ce aveam în disc d și nu pot recupera acele fisiere ma poate ajuta cina sa le recuperez am mare nevoie de ele urgent?

5 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Exista softuri gratuite care pot recupera fisierele sterse.
Unul din ele este Recuva, dar mai poti incerca si DiskDigger sau PC Inspector File Recovery. Le gasesti pe site-urile producatorilor.

| BarbuMaria23 explică (pentru dannyel86):

Am încercat dar nu detecteaza niciun fișier.

| Brizbriz a răspuns (pentru BarbuMaria23):

Deci nu le-ai sters, ai formatat
soft-urile care recupereaza post format sunt foarte putine si...
NICIODATA nu am reusit sa recuperez date, chiar daca nu a fost formatat, toate, TOATE programele de recuperat sunt teapa, chiar la un moment dat am piratat un program care costa la greu si tot nu a recuperat NIMIC!

deci, accepta pierderea si mergi mai departe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cheama o ruda de incredere care se pricepe.

| yungandreigawd a răspuns:

Din moment ce le-ai sters nu le mai poti recupera, din pacate nu exista nicio modalitate prin care ai putea sa le recuperezi.